Edi Rama

“Shumica qeverisëse në krye të detyrës, opozita në drejtim të paditur”

Kryeministri Edi Rama ka komentuar në faqen e tij Twitter nisjen e sesionit të ri Parlamentar, duke ironizuar opozitën për ...

E hënë, 1 Shtator 2014

më shumë

“Projekte të përbashkëta zhvillimi në rrugën e ëndrrës evropiane të popujve

Kryeministri Edi Rama, ka postuar në rrjetin social një foto nga konferenca e Berlinit, ku shihet qartë vëmendja që kancelaria ...

E premte, 29 Gusht 2014

më shumë

Life Style

Liza Laska, një yll i filmit dhe skenës

Kryeministri Edi Rama shprehu ngushëllimet për ndarjen nga jeta të aktores së njohur vlonjate, Liza ... më shumë

LifeStyle | Lexuar: 19

Një festival teatror me emrin e aktorit Aleko Prodani

Festivali Mbarëkombëtar i Komedisë “Aleko Prodani” pritet të jetë një nga ngjarjet më të rëndësishme... më shumë

LifeStyle | Lexuar: 69

Zëri Kryesore

News image

Bien dekretet e Nishanit, Rama: Tre reformat, prioritete kombëtare!

E hënë, 1 Shtator 2014 | Lexuar: 39

Në fjalën e Tij në Kuvend, Kryeministri z. Edi Rama deklaroi se Presidenti Bujar Nishani përmes kthimit të ligjeve përsëri për votim, nuk ka goditur thjesht disa ligje, por 3 prioritete kombëtare. “Duke iu uruar punë të mbarë Kuvendit dhe përfaqësuesve të Aleancës për Shqipërinë Europiane, pa hyrë në argumentime lidhur me arsyetimin pse jemi këtu për t’i zmbrapsur dekretet ... më shumë

më shumë: Kryesore
next
prev

Faqja e Parë

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Faqja e Parë
  • Zëri Aktualitet
  • Zëri Informacion
Ruej
Zhban
Reset

Veliaj me të rinjtë e FRESSH-it: Do të fitojmë mbi 50 bashki në zgjedhjet e ardhshme vendo

Sekretari për Rininë në Partinë Socialiste, z. Erion Veliaj, zhvilloi një takim me të rinjtë e Forum

E hënë, 1 Shtator 2014 COMMENTS

Bushati përshëndet zgjedhjet në Këshillin Europian: Bashkëpunim konstruktiv të mëtejshëm

Ministria e Punëve të Jashtme përshëndet mbledhjen e datës 30 gusht 2014 të Kryetarëve të shteteve d

E hënë, 1 Shtator 2014 COMMENTS

Arsim, drejtuesi i jep tonin shkollës

Në vitet e tranzicionit kanë ndikuar negativisht ndërhyrjet e politikes me gjykime jo objektive në e

E hënë, 1 Shtator 2014 COMMENTS

Zëri Aktualitet

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Faqja e Parë
  • Zëri Aktualitet
  • Zëri Informacion
Ruej
Zhban
Reset

Gjermeni në Forumin Strategjik të Sllovenisë, ftesë për bashkëpunim në turizëm

Ministrja e Zhvillimit Urban dhe Turizmit, Eglantina Gjermeni, po merr pjesë në Forumin Strategjik t

E hënë, 1 Shtator 2014 COMMENTS

Rritja e performancës, Tahiri firmos ndryshime në krerët e policisë së shtetit

Policia e Shtetit ka njoftuar për disa ndryshime në krerët e policisë nëpër qarqe, që sipas saj i sh

E hënë, 1 Shtator 2014 COMMENTS

Ligji për TVSH, Panariti: Mbajtëm premtimin për lehtësimin e barrës fiskale për prodhuesit

Ministri i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave takim me përfaqësues të biznesit

E hënë, 1 Shtator 2014 COMMENTS

Zëri Informacion

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Faqja e Parë
  • Zëri Aktualitet
  • Zëri Informacion
Ruej
Zhban
Reset

Nikolla: Garanci për një cilësi të re në diplomimin e studentëve

Ministrja e Arsimit dhe Sportit, Lindita Nikolla deklaroi në një konferencë të përbashkët për shtyp

E hënë, 1 Shtator 2014 COMMENTS

Gjermania furnizon me armë kurdët

Gjermania do të mbështesë me armë milicët Peshmerga në luftën e tyre kundër "Shtetit Islamik" (IS).

E hënë, 1 Shtator 2014 COMMENTS

Guardiola: Alonso ka potencial të madh

Pep Guardiola ka folur fjalë të mira për përforcimin e ri, Xabi Alonson. Strategu spanjoll ka thënë

E premte, 29 Gusht 2014 COMMENTS

Zeri TV

Ditari

Dy pika lotë për Nako Çamin në Durrës dhe Tajar Xhafën e Karbunarit

-Zemra qan. Zemra këndon. U mbytëm në detin e politikës, miku im, u mbytëm. Ditë e faqe të tëra gaze... më shumë

Ditar | Lexuar: 167

Shekullori i gazetarisë shqiptare Timoleo Mërtiri

Ai u lind dhe u rrit në Lukovën që gdhihet e ngryset, shtrin këmbët e përkundet mbi valët e detit. N... më shumë

Ditar | Lexuar: 814

Vizitorë në faqe

Kemi 293 vizitorë në linjë

Pa Censure

Berisha po na le një Shqipëri të varfër, të vogël, me 2 milion emigran

Një tregëtar modern skllevërish - ky do ishte definacioni korrekt për të. Që nga dita numër një në ... më shumë

Pa Censure | Lexuar: 27963

Doktori sqarohet për metodikën nga Tan Hoxha

Para se Doktori të fliste në parlament për arritjet e qeverisë këtë vit dhe renditjen ndërkombëtare... më shumë

Pa Censure | Lexuar: 38878

Zëri në Brendësi