Edi Rama

“Së shpejti projekti edhe për Arenën e re të Vlorës”

Nga Vlora, në kuadër të festimeve me rastin e 102-vjetorit të Pavarësisë, Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije se ...

E premte, 28 Nëndor 2014

më shumë

Ja “varfanjakët” që mbrohen pas fashës 300 KW

Kryeministri Edi Rama i rikthehet temës së vjedhjes së energjisë elektrike, duke theksuar se abuzuesit fshihen pas fashës 300 kilovatorë ...

E premte, 28 Nëndor 2014

më shumë

Life Style

“Shqipëria 70 vjet 1944-2014″ – Ekspozitë e hapur në fasadën e TKOB-së

Ekspozita fotografike “Shqipëria 70 vjet 1944-2014″ është quajtur ekspozita më e fundit, e cila me r... më shumë

LifeStyle | Lexuar: 67

Prishtinë, promovohet triptiku i librave poetikë i tre autorëve Çipa

Në Prishtinë, të mërkurën në Bibliotekën Kombëtare “Pjetër Bogdani”, duke filluar nga ora 11:00, do ... më shumë

LifeStyle | Lexuar: 82

Zëri Kryesore

News image

Rama: Mandati ynë për të ndryshuar rrënjësisht Shqipërinë

E premte, 28 Nëndor 2014 | Lexuar: 10

Në prani të Kryeministrit Edi Rama dhe ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri u përurua, Zyra e shërbimeve unike në Drejtorinë e Policisë së Vlorës. Zyra e Shërbimit Unik mundëson grupimin e të gjitha shërbimeve që jep Policia e Shtetit në një pikë kontakti të vetme, standardizon marrëdhënien e qytetarit me Policinë, modernizon shërbimet dhe shmang praktikat korruptive. Ministri i Brendshëm Ta... më shumë

më shumë: Kryesore
next
prev

Faqja e Parë

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Faqja e Parë
  • Zëri Aktualitet
  • Zëri Informacion
Ruej
Zhban
Reset

29 Nëntori/ Kuvendi hap dyert për qytetarët

Institucioni i Kuvendit të Shqipërisë (Kryesia dhe Salla Plenare) në kuadër të 70-vjetorit të Çlirim

E premte, 28 Nëndor 2014 COMMENTS

Kreu i qeverisë inauguron sheshin e ri të Selenicës: Vetëm nisja e investimeve!

Kryeministri Edi Rama ka përuruar sheshin e qytetit të Selenicës, ndërsa premtoi se ky është vetëm f

E premte, 28 Nëndor 2014 COMMENTS

Nga Presheva në Londër, shqiptarët festojnë ditën e Flamurit

Në komunat shqiptare në Serbi, Medvegjë, Bujanoc dhe Preshevë u festua 28 Nëntori, 102 vjetori i pav

E premte, 28 Nëndor 2014 COMMENTS

Zëri Aktualitet

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Faqja e Parë
  • Zëri Aktualitet
  • Zëri Informacion
Ruej
Zhban
Reset

Gjiknuri fton investitorët francezë: Liberalizim 40% i tregut të energjisë brenda vitit 20

Ministri i Energjisë dhe Industrisë Z.Damian Gjiknuri mori pjesë në Konferencën e mbajtur në Paris m

E premte, 21 Nëndor 2014 COMMENTS

Tahiri: Bota e krimit nuk do t’i gëzojë paratë e fituara nga aktiviteti kriminal

Ministri i Punëve të Brendshme Saimir Tahiri dhe Prokurori i Përgjithshëm Adriatik Llalla thirrën në

E premte, 21 Nëndor 2014 COMMENTS

Tahiri: Jo më burokraci dhe praktika korruptive

Në fjalën e tij gjatë ceremonisë, ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, u shprehur i vendosur në rrug

E premte, 28 Nëndor 2014 COMMENTS

Zëri Informacion

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Faqja e Parë
  • Zëri Aktualitet
  • Zëri Informacion
Ruej
Zhban
Reset

Reforma e pensioneve/ Veliaj: Deklaroni pagën reale dhe paguani sigurimet sot për pension

Ministri i Mirëqenies Sociale dhe Rinisë, z. Erion Veliaj, u ka bërë thirrje punëtorëve dhe kompaniv

E premte, 21 Nëndor 2014 COMMENTS

Thaçi: Shqipëria feston me perspektivë të qartë evropiane

Kryeministri në detyrë, Hashim Thaçi, tha se “Shqipëria  feston 102 vjetorin e pavarësisë, me pozici

E premte, 28 Nëndor 2014 COMMENTS

Cana: Shqipëria ka tifozët më të mirë në botë

Lorik Cana është i bindur se tifozët e Kombëtares shqiptare janë më të mirët në botë. Kapiteni i eki

E enjte, 20 Nëndor 2014 COMMENTS

Zeri TV

Ditari

29 Nëntori- Dita e lavdishme e çlirimit të Shkodrës dhe gjithë Shqipërisë

29 Nentor, Dita e Clirimit eshte  nje Maje e  Larte e Malit te Lavdise  dhe e Heroizmit  Atdhetar pa... më shumë

Ditar | Lexuar: 7

Heroi dhe poeti Dino KALENJA

Dino Kalenja lindi më 4 nëntor 1919 dhe ra për atdhe më 29 mars 1944. Në kufijtë e kësaj jete të shk... më shumë

Ditar | Lexuar: 7

Vizitorë në faqe

Kemi 229 vizitorë në linjë

Pa Censure

Berisha po na le një Shqipëri të varfër, të vogël, me 2 milion emigran

Një tregëtar modern skllevërish - ky do ishte definacioni korrekt për të. Që nga dita numër një në ... më shumë

Pa Censure | Lexuar: 28858

Doktori sqarohet për metodikën nga Tan Hoxha

Para se Doktori të fliste në parlament për arritjet e qeverisë këtë vit dhe renditjen ndërkombëtare... më shumë

Pa Censure | Lexuar: 39848

Zëri në Brendësi