Edi Rama

Koha kur Këshilli i Ministrave ishte trupë prokurorie e gjykatash popullore

“Unë s’jam as prokuror e as gjykatës. As jam zotuar apo kam menduar ndonjëherë se mund të bëhem kryeprokuror a...

E martë, 16 Shtator 2014

më shumë

Kontribut profesional për Bankën e Shqipërisë

Përmes një postimi në rrjetin social, kryeministri Edi Rama ka ftuar gjithë shqiptarët që punojnë në sistemin financiar ndërkombëtar, për ...

E hënë, 15 Shtator 2014

më shumë

Life Style

Dekori i veçantë i Bulevardit, Kumbaro: Dëshmorë dhe martirë për lirin

Flamuj të Shqipërisë dhe Vatikanit, si dhe 40 fotografi të cilat paraqesin historinë e trishtë të kl... më shumë

LifeStyle | Lexuar: 19

Papa do t’i dhurojë Bibliotekës Kombëtare “Mesharin” e Buzukut

“Katolicizëm dhe Kulturë” ishte ekspozita e cila u çel në sallën “American Corner”  të Biblotekës Ko... më shumë

LifeStyle | Lexuar: 27

Zëri Kryesore

News image

Rishikim i buxhetit me rritje/ Ja investimet që do përfitojnë shqiptarët!

E mërkurë, 17 Shtator 2014 | Lexuar: 21

Qeveria shqiptare ka vendosur në mbledhjen e saj që të rishikojë buxhetin e shtetit për vitin 2014, duke bërë një ndërhyrje të rëndësishme që rrit për herë të parë zërat e investimeve dhe mbështetjes së shtresave në nevojë. Kryeministri shqiptar, Edi Rama, nëpërmjet një konference për shtyp, ka deklaruar shtesën në buxhet, të cilin e ka cilësuar si një “moment sh... më shumë

më shumë: Kryesore
next
prev

Faqja e Parë

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Faqja e Parë
  • Zëri Aktualitet
  • Zëri Informacion
Ruej
Zhban
Reset

Investimet në energji dhe industri, miratohet marrëveshja me BERZH

Këshilli i Ministrave vendosi miratimin, në parim, të marrëveshjes së grantit nr.c29314/nonc-2010-12

E mërkurë, 17 Shtator 2014 COMMENTS

Gjosha: Nuk ndalim reformat për të avancuar me integrimin

Ministrja e Integrimit Evropian, Znj. Klajda Gjosha zhvilloi një takim pune me Drejtorin e Drejtoris

E mërkurë, 17 Shtator 2014 COMMENTS

Opinionistë mujsharë, tymues e tamahqarë…

Pranë udhëkryqit te “Bërryli” në Tiranë, një ish mësues i Gjuhës Shqipe (hokatar e pak shpotitës), p

E mërkurë, 17 Shtator 2014 COMMENTS

Zëri Aktualitet

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Faqja e Parë
  • Zëri Aktualitet
  • Zëri Informacion
Ruej
Zhban
Reset

Strehimi me kredi të lehtësuar, nën verifikim dosjet në disa bashki. Gjermeni: Shtresat në

Ministrja e Zhvillimit Urban dhe Turizmit znj. Eglantina Gjermeni zhvilloi një takim me Drejtuesit e

E mërkurë, 17 Shtator 2014 COMMENTS

Tahiri në Emiratet e Bashkuara, bashkëpunim në luftën kundër krimit dhe terrorizmit

Ministri i Punëve të Brendshme, Saimir Tahiri ka zhvilluar një vizitë zyrtare në Emiratet e Bashkuar

E mërkurë, 17 Shtator 2014 COMMENTS

Shkolla profesionale “Hermann Gmeiner”, Veliaj: Model i sfidës tonë për të ringritur arsim

Kryeministri i Shqipërisë, z. Edi Rama dhe Ministri i Mirëqenies Sociale dhe Rinisë, z. Erion Veliaj

E mërkurë, 17 Shtator 2014 COMMENTS

Zëri Informacion

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Faqja e Parë
  • Zëri Aktualitet
  • Zëri Informacion
Ruej
Zhban
Reset

Nikolla: Po orientojmë kurrikulën drejt direktivave të BE-së

Ministrja e Arsimit dhe Sportit, Lindita Nikolla mori pjesë në konferencën “Gruaja shqiptare dhe int

E mërkurë, 17 Shtator 2014 COMMENTS

Papa Francesku do të vizitojë Turqinë

Vatikani ka njoftuar se Papa Francesku do të udhëtojë për një vizitë në Turqi në nëntor të këtij vit

E premte, 12 Shtator 2014 COMMENTS

KOKSH: Ndjekje penale për shkaktarët e dhunës në stadiume

Komisioni Kombëtar Kundër Dhunës në  Sport, i mbledhur pas dhunës së evidentuar në ambientet sportiv

E hënë, 15 Shtator 2014 COMMENTS

Zeri TV

Ditari

Konferenca e Pezës hodhi themelet e bashkimit kombëtar

Fashizmi Italian e okupoi Shqipërinë më 7 Prill 1939, duke marrë një përgjigje nga Heroi i Popullit ... më shumë

Ditar | Lexuar: 56

Dy pika lotë për Nako Çamin në Durrës dhe Tajar Xhafën e Karbunarit

-Zemra qan. Zemra këndon. U mbytëm në detin e politikës, miku im, u mbytëm. Ditë e faqe të tëra gaze... më shumë

Ditar | Lexuar: 520

Vizitorë në faqe

Kemi 246 vizitorë në linjë

Pa Censure

Berisha po na le një Shqipëri të varfër, të vogël, me 2 milion emigran

Një tregëtar modern skllevërish - ky do ishte definacioni korrekt për të. Që nga dita numër një në ... më shumë

Pa Censure | Lexuar: 28210

Doktori sqarohet për metodikën nga Tan Hoxha

Para se Doktori të fliste në parlament për arritjet e qeverisë këtë vit dhe renditjen ndërkombëtare... më shumë

Pa Censure | Lexuar: 39151

Zëri në Brendësi