Edi Rama

“Basha flet për bllokada imagjinare”

Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Kryeministri Rama i është përgjigjur akuzave të kryebashkiakut, duke u shprehur se “Basha ...

E martë, 2 Shtator 2014

më shumë

“Shumica qeverisëse në krye të detyrës, opozita në drejtim të paditur”

Kryeministri Edi Rama ka komentuar në faqen e tij Twitter nisjen e sesionit të ri Parlamentar, duke ironizuar opozitën për ...

E hënë, 1 Shtator 2014

më shumë

Life Style

Amfiteatri i Durrësit, një projekt për rikuperimin

Kryebashkiaku Vangjush Dako dhe kryebashkiaku i Veronës Flavio Tosi firmosin marrëveshjen për rekupe... më shumë

LifeStyle | Lexuar: 21

Liza Laska, një yll i filmit dhe skenës

Kryeministri Edi Rama shprehu ngushëllimet për ndarjen nga jeta të aktores së njohur vlonjate, Liza ... më shumë

LifeStyle | Lexuar: 30

Zëri Kryesore

News image

Projekti i rilindjes urbane të Elbasanit, Rama: Në 4 vjet, aq sa s’është bërë në 23 vjet

E martë, 2 Shtator 2014 | Lexuar: 26

Qeveria, në partneritet me Bashkinë, ka nisur projektin për rilindjen urbane të qytetit të Elbasanit. Me financim të Fondit të Zhvillimit të Rajoneve, me vlerë 5.5 milionë lekë, kanë nisur 8 ndërhyrje infrastrukturore si rikonstruksion rrugësh, ripërtëritja e fasadave të pallateve dhe ndriçim. Investime, që e kanë kthyer qytetin e Elbasanit në një kantier të madh ku punohet në çdo rr... më shumë

më shumë: Kryesore
next
prev

Faqja e Parë

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Faqja e Parë
  • Zëri Aktualitet
  • Zëri Informacion
Ruej
Zhban
Reset

Rama- Baird: Partneritet për përballimin e sfidave të përbashkëta të sigurisë

Kryeministri Edi Rama priti në takim, Ministrin e Punëve të Jashtme të Kanadasë, John Baird. Ministr

E martë, 2 Shtator 2014 COMMENTS

Mogherini: Shqipëria ka dëshmuar vullnet për reformat. Statusi, stimuli i duhur

Shefja e re e Politikës së Jashtme dhe Sigurisë në Bashkimin Europian ka folur për Shqipërinë në Kom

E martë, 2 Shtator 2014 COMMENTS

Beteja ndaj krimit, një sfidë e hapur

Në harkun kohor prej një çerekshekulli, që përkon me historinë dramarike të pluralizmit shqiptar, tr

E martë, 2 Shtator 2014 COMMENTS

Zëri Aktualitet

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Faqja e Parë
  • Zëri Aktualitet
  • Zëri Informacion
Ruej
Zhban
Reset

Bashkia Sarandë, progres edhe në mbledhjen e të ardhurave

Me fjalen progres kam parasysh ndryshimin, apo ecurine me te mire ne mbledhjen e te ardhurave te per

E martë, 2 Shtator 2014 COMMENTS

Gjermeni në Slloveni: Promovim turizmit rajonal përmes bashkimit të eksperiencave

“Turizmi kërkon koordinimin dhe kontributin e të gjithë sektorëve, për të garantuar rritje ekonomike

E martë, 2 Shtator 2014 COMMENTS

Bushati: Vendimi për të kontribuar në Irak, dëshmi e maturisë së Shqipërisë si vend anëtar

Ministria e Punëve të Jashtme informon opinionin publik dhe shtypin se në disa media online ka qarku

E martë, 2 Shtator 2014 COMMENTS

Zëri Informacion

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Faqja e Parë
  • Zëri Aktualitet
  • Zëri Informacion
Ruej
Zhban
Reset

Arsimi profesional, Veliaj mbledh drejtorët: Më shumë regjistrime në shkolla këtë vit!

Ministri i Mirëqenies Sociale dhe Rinisë, z. Erion Veliaj, zhvilloi një mbledhje me drejtorët e të g

E martë, 2 Shtator 2014 COMMENTS

Mogherini: Dialogu Kosovë – Serbi, prioritet i BE-së

Ministrja e jashtme italiane, Federica Mogherini, thotë se dialogu ndërmjet Kosovës e Serbisë është

E martë, 2 Shtator 2014 COMMENTS

Guardiola: Alonso ka potencial të madh

Pep Guardiola ka folur fjalë të mira për përforcimin e ri, Xabi Alonson. Strategu spanjoll ka thënë

E premte, 29 Gusht 2014 COMMENTS

Zeri TV

Ditari

Dy pika lotë për Nako Çamin në Durrës dhe Tajar Xhafën e Karbunarit

-Zemra qan. Zemra këndon. U mbytëm në detin e politikës, miku im, u mbytëm. Ditë e faqe të tëra gaze... më shumë

Ditar | Lexuar: 185

Shekullori i gazetarisë shqiptare Timoleo Mërtiri

Ai u lind dhe u rrit në Lukovën që gdhihet e ngryset, shtrin këmbët e përkundet mbi valët e detit. N... më shumë

Ditar | Lexuar: 827

Vizitorë në faqe

Kemi 703 vizitorë në linjë

Pa Censure

Berisha po na le një Shqipëri të varfër, të vogël, me 2 milion emigran

Një tregëtar modern skllevërish - ky do ishte definacioni korrekt për të. Që nga dita numër një në ... më shumë

Pa Censure | Lexuar: 27974

Doktori sqarohet për metodikën nga Tan Hoxha

Para se Doktori të fliste në parlament për arritjet e qeverisë këtë vit dhe renditjen ndërkombëtare... më shumë

Pa Censure | Lexuar: 38891

Zëri në Brendësi